Comodo ITSM – to ochrona i profesjonalne zarządzanie w jednym, kompletnym rozwiązaniu.
Bez dodatkowych dopłat i bez kompromisów!

 

 

Testuj za darmo 30 dni

Comodo IT & Security Manager dzięki zastosowaniu unikatowego rozwiązania w postaci automatycznej piaskownicy izolującej niezaufane i podejrzane obiekty w kontenerze wirtualizującym zasoby, pozwala na bezstresowe korzystanie z sieci. Ewentualne zagrożenia nie dotrą do naszych oryginalnych zasobów, lecz do ich wirtualnych kopii. Dodatkowo moduły takie jak HIPS i Viruscope w trybie rzeczywistym stworzą dodatkowe warstwy ochronne na różne nieprzewidziane sytuacje.

Comodo ITSM całkowicie oparł się:

 

To tylko część dobrych informacji. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, skorzystaj z bezpłatnego uczestnictwa w prezentacji online na żywo. Wyślij swoje zgłoszenie, a koordynator skontaktuje się i dobierze dla Ciebie odpowiedni termin!

Zapisz się na webinarium online

100% skuteczności ochrony czy to możliwe ?

Comodo ITSM to nie tylko niepenetrowalna ochrona, lecz rozbudowane centrum zarządzania Twoją siecią. Dzięki konsoli WEB w internecie nieważne gdzie będzie Twój użytkownik – w pokoju obok, w innym oddziale, czy na drugim końcu Polski, dzięki niej połączysz ich wszystkich i da Ci to centralną kontrolę nad Twoimi podsieciami, oraz użytkownikami. Innowacyjne moduły pomogą Ci nimi zarządzać m. in. poprzez:

 

Profesjonalny zdalny pulpit – pomagaj użytkownikom z jednego
miejsca, tam gdzie aktualnie będziesz.
Service Desk – użytkownicy wysyłają zgłoszenia serwisowe, a Ty
wygodnie nimi zarządzasz z systemu Comodo ONE
.
Patch management – moduł zadba o to by wszędzie systemy
i aplikacje firm trzecich były aktualne.
MDM – ochrona antywirusowa i zarządzanie tabletami i
smartfonami, plus moduły anti-theft.
Autoryzację urządzeń – sam decyduj które peryferyjne
urządzenia mają być blokowane.

Comodo to także  przystępne licencjonowanie. Jako właściciel licencji, sam decydujesz w dowolnej chwili o ich przeznaczeniu. Chroń komputery, serwery, lub urządzenia mobilne (1 licencja stacjonarna = 5 urządzeń mobilnych) i wymieniaj je między urządzeniami wedle potrzeb. Bez dopłat i bez zbędnych kontaktów z pomocą techniczną!