Comodo

CyberSecurity

100%

skutecznej ochrony

Poznaj najskuteczniejsze rozwiązania do ochrony i zarządzania przedsiębiorstwem.

DLA MAŁEJ FIRMY

DLA DUŻEJ FIRMY

100% ochrony
endpointa

Pełna ochrona przed infekcjami w tym 0-day

Advanced Endpoint Protection to wyjątkowo bezpieczne rozwiązanie antywirusowe, zapewniające wysoki poziom bezpieczeństwa, dzięki 7 poziomowej ochronie. Na wyróżnienie zasługuje moduł dwukierunkowego Firewalla, a także monitorujący w trybie rzeczywistym moduł HIPS. Dodatkową warstwą ochrony przed zagrożeniami 0-day jest element automatycznej piaskownicy (AutoSanbox) Dzięki automatycznej piaskownicy każda nieznana aplikacja jest uruchamiana w środowisku zwirtualizowanym, bez dostępu do systemu fizycznego. 

Antywirus

Aktywny silnik antywirusowy, który automatycznie po przez sygnatury wykrywa i eliminuje wirusy, robaki i inne złośliwe oprogramowanie.

Comodo Firewall

Konfigurowalny dwukierunkowy firewall chroni przed zagrożeniami przychodzącymi, oraz włamywaczami i atakami internetowymi.

Lokalny Sanbox

Nierozpoznane procesy i aplikacje są automatycznie uruchamiane w środowisku wirtualnym odizolowanym od systemu operacyjnego.

HIPS

Oparty na zasadach systemu zapobiegania włamaniom, który monitoruje wszystkie działania aplikacji i procesów w systemie i zapobiega jego uszkodzeniu.

Uniwersalne
narzędzie

Jedno narzędzie dla całego działu IT

Platforma Comodo Xcitium to kompleksowa konsola chmurowa z poziomu, której możemy zarządzać całą naszą infrastrukturą. Xcitium AEP to nie tylko oprogramowanie, które dba o nasze bezpieczeństwo (m.in. antywirus, firewall oraz lokalny sandbox), ale również narzędzie do zdalnego zarządzania wszystkimi naszymi stacjami.  

Service 
Desk

Ułatwiamy prace działy technicznego.
Zgłoszenia użytkowników pod pełna kontrolą.

Dzięki zintegrowanemu modułowi przyjmowania zgłoszeń zachowasz pełna kontrole nad zgłoszeniami serwisowymi wysłanym przez użytkowników. Każdy użytkownik może zgłosić problem po przez zainstalowaną aplikację CCC na stacji, może też wysłać maila lub po przez stronę internetową. System w pełni kontroluje kto i kiedy powinien się zajać zgłoszeniem w zakresie kompetencji oraz parametrów SLA. Koniec przyjmowania zgłoszeń telefonicznie przejdź na system ticketowy lub hybrydowy.

Comodo zdobywa zaufanie administratorów firm i staje się coraz popularniejszy.

Zdalne
Zarządzanie

Zdalny pulpit, file-process manager wszystko dla Twojej wygody

Nowoczesne oprogramowanie powinno zawierać wszystkie narzędzie umożliwiające prace zdalna na stacji użytkownika lub serwerze. Dzięki narzędziom Comodo RMM możesz wygodnie pracować jakbyś był na przy stacji użytkownika gdziekolwiek się znajdujesz. Nie musisz nic konfigurować wszystko odbywa się po przez przeglądarkę.

Software 
Inwentory

Pełna kontrola aplikacji użytkownika

Comodo Xcitium zapewnia widoczność i kontrolę nad aplikacjami, które są zainstalowane na urządzeniach użytkowników (dotyczy to zarówno PC jak i urządzeń mobilnych). Dzięki temu modułowi masz możliwość zainstalowania lub usunięcia niechcianych aplikacji.

Data Loss
Prevention

Ochrona przed wyciekiem danych DLP

Xcitium posiada również DLP czyli skanowanie w celu zapobiegania utracie danych. Moduł ten pozwala zidentyfikować dokumenty zawierające poufne informacje (na przykład dokumenty RODO, zawierające numery kart kredytowych, numery kont bankowych, numer pesel itp.) Następnie administrator decyduje czy dane te maja zostać dostępne czy ukryte przed nieupoważnionymi pracownikami. Czy też chronione przed wyciekiem, np. skasowaniem, modyfikacją, kopiowaniem itp.

Mobile Device
Managment

Urządzenia mobilne pod pełną kontrolą MDM

Mobile Device Manager to moduł pozwalający egzekwować polityki na urządzeniach mobilnych na poziomie granularnym. Pozwala organizacjom ustalać polityki bezpieczeństwa i konfigurować urządzenia zgodnie z ich wymaganiami. W przypadku kradzieży urządzenia mamy również dostęp do sneakpeak, geolokalizacji urządzenia czy też restartu do ustawień fabrycznych.  

Wielokrotnie nagradzane bezpieczeństwo w
Internecie. Sprawdzona wydajność.

Patch
Manager

Zawsze aktualny system i oprogramowanie firm trzecich

Patch Manager Comodo to moduł odpowiedzialny za zarządzanie aktualizacjami na naszych stacjach końcowych. Poprawki te dotyczą zarówno łat systemowych oraz aplikacji firm trzecich. Dzięki własnemu repozytorium Comodo dodatkowo sprawdza każdą wypuszczaną aktualizację przez Producenta w celu weryfikacji naszego bezpieczeństwa.  

Endpoint Detection
and Response

Zawansowane bezpieczeństwo punktów końcowych EDR

Nowoczesny dział SOC nie może się obyć bez narzędzi do monitorowania i odpowiedzi w czasie rzeczywistym. Moduł EDR to potężne narzędzie do analizy zdarzeń, przeprowadzania śledztwa i zbierania materiałów dowodowych, które zapewnia monitorowanie i wykrywanie złośliwych zdarzeń na punktach końcowych. Moduł ten pozwala na wizualizację zagrożeń na szczegółowej osi czasu, a natychmiastowe alerty informują Admina o wystąpieniu ataku.